Sally Hansen Türkiye Facebook’ta!

Sally Hansen Türkiye‘yi Facebook’ta takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz! 🙂

 

Biliyorsunuz Sally Hansen Insta-Dri benim hayatımın üst-kat ojesi! Ojenin hızla kurumasını ve parlak görünmesini sağlıyor. 3 şişe bitirdim, herkese öneriyorum, o kadar seviyorum bu ojeyi ben 🙂 Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, Sally Hansen Amerika’nın sevilen oje markalarından biri. Hatta tek başına tırnak bakımında %57 oje renklerinde ise %49’luk bir paya sahip. Seveni çok diyebilirim.. Bizde çeşitli eczanelerde ojeleri ve tırnak bakım ürünleri satılıyor. Ojeleri yaklaşık 11 TL ama indirim sitelerinde 7-8 TL’ye de bulabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sally Hansen Türkiye Facebook’ta!” üzerine 12 düşünce

 • 09 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:12
  Kalıcı bağlantı

  canım sitesinde virüs var, benim mcafee antivirüsüm sayfasına girişimi engelledi,lilupophilupop.com dan gelen kötü yazılım içeriği var, sayfaya yinede gitmek isterseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir diyor.

  Yanıtla
  • 09 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:16
   Kalıcı bağlantı

   Teşekkür ederim canım haber verdiğin için, sitenin linkini kaldırdım. Ne olur ne olmaz.. Ben yazılarımı önceden hazırlayıp planlıyorum, yazdığım sırada açılıyordu. Umarım sitelerini düzeltip tekrar yayınlarlar 🙁

   Yanıtla
 • 09 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:34
  Kalıcı bağlantı

  Bütün tırnak bakım ürünlerim Sally Hansen, hatta manikürümü bile kendim onun ürünleriyle yapıyorum. Insta-dri’ye ben de aşığım ♥ Ben henüz 2. şişeyi bitirmek üzereyim ama 🙂
  Bir tek şikayetim var; o da yurt dışındaki oje çeşitlerinin burda olmaması! Ne vardı yani Insta-dri’nin renkli ojeleri de bizde olsaydı??

  Yanıtla
  • 10 Aralık 2011 tarihinde, saat 00:36
   Kalıcı bağlantı

   Canım tekrar hoşgeldin blog alemine 🙂 İyi ki geri döndün 🙂 Ciddi misin, e o zaman bununla ilgili bir blog yazısı yazsan nasıl olur? 🙂 Çok haklısın, keşke daha fazla çeşit olsa. Eminim zamanla diğer çeşitleri de gelir, yavaş yavaş oje piyasası büyüyor 🙂

   Yanıtla
 • 09 Aralık 2011 tarihinde, saat 15:35
  Kalıcı bağlantı

  insta dri ben de aldım sayende 🙂 bayılıyorum kendisine. 😀
  gelen maillere pek dönmüyorlardı iyi olmuş facebook sayfaları açmaları.
  instant cuticle remover da var. ona pek bayılmadım.

  Yanıtla
  • 10 Aralık 2011 tarihinde, saat 00:37
   Kalıcı bağlantı

   Aa çok sevindim, güle güle kullan dofa’cım 🙂 Bence de facebook sayfası iyi olmuş, bir de twitter olsa süper olacak 🙂 ICM, mavi şişede olanı mı diyorsun?

   Yanıtla
 • 10 Aralık 2011 tarihinde, saat 00:16
  Kalıcı bağlantı

  Marjomm bu insta-dri ojeyi senin yazılarında görmüştüm. ben de aldım. çok memnunum. diğer spreyler filan hiç güzel değil.

  Yanıtla
  • 10 Aralık 2011 tarihinde, saat 00:39
   Kalıcı bağlantı

   Canım benim güle güle kullan Insta-Dri’ını sen de. Gerçekten mucizevi bir ürün 🙂

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir