theBalm Read My Lips Rujlar – Scoop ve Gossip

(Scroll down to read this in English)

Satıştan kalkacağı ve mağazalara tekrar gelmeyeceği için Gratis’lerde theBalm Read My Lips serisi rujlar %50 indirimli. Bakmanızı öneririm. Bu arada yeni theBalm serisi rujlar da gelmiş ama onlarda indirim yok.

 

 

Ben tam fiyattan almıştım, indirim olunca Scoop’a yedek aldım. Mağaza spotlarından eridiği için tester rujlar çok kötü duruyor ama aslında renkler ve rujların yapısı çok güzel. Tek sorun karton kapları.. Hangi akıllı ruja karton kapak yapar ki? Çıkartıp başka sağlam bir kaba koymayı düşünüyorum, şimdiden parçalanmaya başlayan karton kabıyla çantaya atayım çıkayımlık bir hali yok. Makyaj çantasına atıp ezilmesin diye korka korka taşınır ancak.

 

 

Gossip, bildiğimiz şeker pembe rujlardan biri, nötr tonlu. Bu yüzden sarı tonlu ciltlerde bile kötü durmuyor, ilginç bir şekilde çok yakıştığını düşünüyorum ben. Bu rujlar şeffaf, simsiz ve hafif ıslak duruyor. En sevdiğim ruj çeşidi!

 

 

Scoop ise mercan rengi. Her genç kızda olması gereken bir renk diyorum ben ona 🙂 Yumuşacık bir yapısı var. Kesinlikle kokusuz ama hafif şekerli bir tadı var. Normalde 28 liraydı ama %50 indirimle tanesi 14 TL.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

theBalm Read My Lips Rujlar – Scoop ve Gossip” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir