Ünlü Oje Kurutucu Seche Vite Top Coat Türkiye’de!

Meşhur Seche Vite, Tanaçan Kozmetik sayesinde artık Türkiye’de! Dünyaca meşhur bu oje kurutucu ürünü almak isterseniz alışveriş siteleri KozmetikSite’ye buradan bakabilirsiniz.

 

Sitede şu anda sadece Seche Vite Top Coat olsa da en kısa sürede diğer Seche Vite ürünlerini de görebileceğiz ve alabileceğiz. En azından bir defa denemenizi öneririm bu top coat ojeyi, diğer ürünlerle farkı görmeniz açısından.. Bir de base coat’una bayılıyorum, eklemeden geçemeyeceğim 🙂

 

 

Yakında  sitede görebileceğiniz diğer Seche ürünleri ise:


Seche Vite – Profesyonel Set

Profesyonel Üst kaplama seti. 118ml şişesi ile birlikte klasik 14ml Seche Vite şişesi birlikte. Kabin boyundan klasik şişeye dolum için ufak dolum hunisi de yanında!

 

Seche Vite – Base Coat 14ml

Seche Base Coatlar tırnak üzerindeki ufak pürüz ve hataları örtmek için üretilmiştir. Seche Top Coat için en iyi ortamı oluşturur. (Ben de çok severek kullanıyorum!)

 

Seche Vite – Clear 14ml

Seche –Clear Alt kaplamaların buluşundan yaklaşık 10 yıl sonra ihtiyaç üzerine üretilmiştir. Clear özellikle sararma ve ayrılma problemi olanlar için idealdir.

 

Seche Restore – Kabin boyu (PRO) 118ml

Seche serisinin kendine has özel incelticicisi. Uzun süre kullanımda şişeleri yeniler ve tam randıman almanızı sağlar. Kabin boyu 118ml.

 

Seche Vite – Plus 14ml

Seche Plus özellikle zayıf ve çatlayan tırnakları güçlendirmek için kullanılır. Tek başına ya da alt kaplama olarak kullanılabilir.

 

Seche Vite – Natural

Seche Natural tırnak için faydalı olan buğday proteinlerini ve bol derecede kalsiyum içerir. Bu birleşenler tırnağın güçlenmesine ve doğal bir görünüm almasına yardımcı olur. Tek başına ya da alt kaplama olarak kullanılabilir.

 

Seche Perfect Nail – Retain 14ml

Retain istikrarlı ve kuvvetli tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Sadece bir bakım ürünü değil aynı zamanda tırnakları uzun ve canlı tutan bir terapidir. Uzun tırnaklar için tavsiye edilir.

 

Seche Perfect Nail – Rebuild 14ml

İnce, narin ve kısa tırnaklar için kullanılır. İçerdiği protein formülü ile tırnağın tutuşunu ve gücünü arttırır. Kalkma problemi yaşayanlar için de ideal bir üründür. Düzenli uygulama ile yavaş yavaş tırnaklarınızı sertleştirir ve esneklik kazandırır.

 

Seche Perfect Nail  – Recondition 14ml

Zayıf tırnaklara esneklik kazandırır. Kırılgan, kuru ve zayıf tırnaklar için tavsiye edilir. Recondition tırnağın nemini ve kayganlığını ayarlar ve yenilenmesini sağlar. Düzenli kullanımı stresin ve günlük hayatın tırnağınızda yarattığı problemleri azaltır. Pedikür uygulaması için idealdir.

 

Seche Blanc 14ml

Seche Blanc doğal görünümlü bir tırnak ucu oluşturmak için kullanılır.  Seche French maniküründe kullanılan 2 ojeden biridir.  Diğeri ise Seche Rose’dur. Seche Blanc kendi başına oje olarak da kullanılabilir.

 

Seche Frenc Manikür Seti 3,6ml

Seche grubunun yıldızı! Seyahatlerinizde ya da günün her anında çantanızın bir köşesinde dahi rahatlıkla taşıyabileceğiniz Seche Alt/Üst kaplama, Rose ve Blanc tan oluşan ufak boy Manikür Seti. Törpüsü ve tırnak şablonu da hediyesi!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Ünlü Oje Kurutucu Seche Vite Top Coat Türkiye’de!” üzerine 17 düşünce

 • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 16:18
  Kalıcı bağlantı

  Hemen siteye ışınlaanıyorum.En son Flormar kurutucu sprey almıştım kurutuyor mu?Soğutuyor mu?Anlamadım.Teşekkürler paylaşım için.
  Sevgiler

  Yanıtla
  • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 16:36
   Kalıcı bağlantı

   Rica ederim canım, umarım memnun kalırsın 🙂 Biraz yoğun bir yapısı var yalnız aklında olsun 🙂

   Yanıtla
  • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 16:37
   Kalıcı bağlantı

   Bilemiyorum, değer mi değmez mi konusu kişiden kişiye değişir. İnsan hayatını kolaylaştıran bir ürün için bence 30 TL iyi, Insta-Dri da 25 TL zaten. Bu arada asıl Chanel ojeler 70 TL etmez, onu tartışalım 😛

   Yanıtla
   • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 17:04
    Kalıcı bağlantı

    Doğru dedin 😀 Ben CG Fast Forward kullanıyorum, simleri Seche kadar düzeltmiyo ama Seche yarısından sonra inceltsem bile çok çekme yapmıştı bende :/ Insta Dri iğrenç baloncuklar yapıyor, hiçbişi olmasa bile almam onu artık.

    Yanıtla
    • 05 Ocak 2012 tarihinde, saat 01:43
     Kalıcı bağlantı

     Seche yarıya kadar kullanılıyo, öyle bir sorunu var, ama renkleri parlatmasına bayılıyorum. Top coat’suz oje olmamalı bence 🙂 Ben Insta-Dri’yı 3’te 1’i kalana kadar kullanıyorum.. Belki bozuk almışsındır, çok çok azalıp da değiştir beni artık demedikçe baloncuklanmıyor bende. 4. şişemdeyim Insta-Dri’yda bu arada 😉 Fast Forward denemedim ama Ridge Filling Base Coat’u da çok güzel, benim vazgeçilmezlerimden biri.

    • 06 Ocak 2012 tarihinde, saat 10:56
     Kalıcı bağlantı

     Ben de 3 şişe kullandım, hepsinde oldu baloncuk 🙂 Poshe de kullandım, o Seche’den daha az çekme yapmıştı. Seche’yi almamın tek sebebi simli ojeleri düzleştirme olur ya.

 • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 18:28
  Kalıcı bağlantı

  3 kutu yedeğim olmasa alırdım:):):) ben instadri’yıda seviyorum. Seche daha koyu yada koyulasıyormu öle deyim. 2sinin yeri bende ayrı :):)

  Şu seti de satışa sürerlerde yedek falan dinlemem alırım :PP Çokmu aç gözlüyüm..
  http://www.glamnolabelz.com/2011/10/seche-vite-supports-breast-cancer.html

  bu kozmetik yasağında mecbur yedek yapıyoruz :(:( türkiyede firmaların 2 katı fiyatına satmalarına alıştık artık ona yorum yapamıyorum. Enazından getirmişler türkiyede satılıyor olması bile güzel.

  Yanıtla
  • 05 Ocak 2012 tarihinde, saat 01:45
   Kalıcı bağlantı

   Haha hadi ya 3 yedek mi 😀 Ben de Insta-Dri’yımı seviyorum, bence fırçası daha güzel. Seche’nin yapısı daha koyu ama bazen bazı ojeler Seche istiyor, bazısı Insta-Dri istiyor. Bence öyle yani, delirmediysem 😀

   Çok güzelmiş bu set, ben de alırım 😛 Aynen öyle, en azından artık alabiliyoruz. Alamamak, getirtememek çok can sıkıcı.

   Yanıtla
   • 05 Ocak 2012 tarihinde, saat 16:45
    Kalıcı bağlantı

    bende aynısını düşünüyorum. kimi ojeye insta-dri kimisi seche ile daha iyi oluyor :D:D Sechenin Fırçası kısa kalıyor hemde kalınlasıyor yapısı sürümü zorlaşıyor. instanın fırcası hem genis hemde yapısından kaynaklı sürümü kolay. ama seche ayna gibi parlatıyor oyzüden çok seviyorum. Ama krem yapılı ojelerde instadri yı tercih ediyorum

    Yanıtla
 • 04 Ocak 2012 tarihinde, saat 20:18
  Kalıcı bağlantı

  Seche Vite süper ya, gecen senede kullaniyordum simdide yine siparis verdim beklemekteyim, hic bukadar oje sürmeyi kolaylastiran baska bir ürün yok benim icin : )

  Yanıtla
  • 05 Ocak 2012 tarihinde, saat 01:47
   Kalıcı bağlantı

   Kesinlikle! Eskiden akşamları oje süremezdim, illa ki çarşaf, yastık, yorgan izi çıkardı. Şimdi çok rahat oje sürmek, bir de nası parlıyor o renkler top coat ile… Yok böyle bi şey bence 😀

   Yanıtla
 • 06 Ocak 2012 tarihinde, saat 22:08
  Kalıcı bağlantı

  Top coat bir benim mi umrumda değil diye düşünüyorum bazen 😀 Bu kadar para verir miyim bilmiyorum. Çok güzel evet ama bana yapısı biraz ağır geliyor bir de ojeyi muhafaza edeceğine daha çabuk çıkarttırıyor gibi geliyor bana parça parça attı ojelerimi çoğu zaman ben de almamıştım yurtdışındayken. Burada zaman gösterecek ama base coat arayışındayım, çok memnunum demişsin, top coatta olduğu gibi yarısından sonra kullanamamak-ağır yapı onda da var mı ?
  Fakat gerçekten Türkiye’ye gelmesine çok sevindim!!!

  Yanıtla
 • 07 Ocak 2012 tarihinde, saat 00:27
  Kalıcı bağlantı

  Seche Vite candır ya ne sevindim bu habere anlatamam ^_^
  sadece 1yedeğim kalmıştı karalar bağlama moduna geçmiştim hatta o yüzden çoğunlukla top coat yerine Inglot’un Dry&Shine’ını kullanıyorum kurutsun diye o da güzel ama Seche Vite kadar hızlı değil ve parlatmıyo
  @Başak bence 30a değer yani son yedeklerimi nasıl maymun gibi aldığım düşünülürse ^_^ amerikadan avusturyaya kargolattım ordan getirdiler vs…

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Ünlü Oje Kurutucu Seche Vite Top Coat Türkiye'de … | Freelance Takıl!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir