İstiyorum No.10 / Wish List Item #10

Uzun zamandır makyajsal şeyler istemiyordum; madem istemeye başladım, hemen belgelemeliyim 🙂 İstiyorum Pazartesi‘sinin bu haftaki konuğu Sigma Performance Eyes Kit. Bir süredir göz koydum, açıp bakıp kapatıyorum. Ne dersiniz almaya değer mi?

 

 

Fiyatı kendi sitesinde 55 dolar.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İstiyorum No.10 / Wish List Item #10” üzerine 8 düşünce

 • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:42
  Kalıcı bağlantı

  Sigma siparişi verirken bu sete ben de çok baktım ama sonra vazgeçtim. çok incelikli uğraşlı göz makyajları için gerekli olacak fırçalara benziyorlar.

  Yanıtla
 • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 23:13
  Kalıcı bağlantı

  Ben de bunu ne zamandır istiyorum. Black Friday’i 4 gözle bekliyorum!:)

  Yanıtla
 • 29 Ağustos 2012 tarihinde, saat 14:19
  Kalıcı bağlantı

  Dbms Derya’dan aldığım bilgiye göre Sigma da Türkiye’ye gelecekmiş distribütörlüğü alınmış,ben de alacaklarımı listeledim bekliyorum 😛

  Yanıtla
 • 12 Kasım 2012 tarihinde, saat 15:15
  Kalıcı bağlantı

  Bu setin fircalarinin sekilleri cok guzel ama cok kucuk boyda olmalari benim isime gelmiyor, zira genis bir goz kapagi alanim var. Ama kucuk gozleri olanlar icin cok kullanisli olabilir.

  Yanıtla
 • 30 Aralık 2013 tarihinde, saat 21:56
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar,ben dedim http://www.guzelliksepetim.com adresinde mevcut sipariş verdiğimde ertesi gün kapıma geldi ve tamamı orjinaldi korkarak sipariş verdim ama hiç pişman olmadım amerikadan sipariş verdiğimde maalesef 3 ay bekledim ve 100 dolar üstü olduğu için çok fazla kdv ödemek zorunda kaldım ama akıllandım ne yazikki türkiyeden sipariş veriyorum herkese güzellik sepetimi tavsiye ederim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir