Jason Wu ve Lancome

Pazartesi sabahına güzel bir haberle başlamayı kim sevmez ki? Eylül ayının ve pazartesinin en güzel haberi Jason Wu ve Lancome İşbirliği koleksiyonundaki renklerin ortaya çıkması tabii ki..

 

jason wu for lancome1

Artık bir designer ismin bir kozmetik markası ile işbirliği yapması sıradan bir durum olmaya başlasa da bu tür işbirlikleri beni hala inanılmaz heyecanlandırıyor! Jason Wu da Lancome için 15 parçalık bir koleksiyon hazırlayacak diye duyduğumdan beri diyorum, ben bu koleksiyona görmeden bayıldım!

 

jason wu for lancome 2

Koleksiyonda dikkati çeken ilk şey, Lancome’un klasik siyah kapları yerine şık bir gri renk tercih edilmesi. Bu rengi düz siyahtan ve beyazdan daha çok beğendim.

 

jason wu for lancome 3

Koleksiyonda birbirinden şahane 3 tane far paleti var ve evet, Jason Wu takipçilerinin hatırlayacağı Sonbahar 2013 koleksiyonuna damgasını vuran mavi renk farı bu paletlerde de yer alıyor.

 

jason wu for lancome 4

Seçilen renkler “zamansız” renkler, üç gün sonra modası geçip bir kenara atılmayacak belli. Zaten kırmızı ruj ve ojeler Lancome’un imza renkleri diyebilirim, koleksiyonda gördüğüme hiç şaşırmadım.

 

jason wu for lancome 5

Koleksiyondaki Lancome Definicils maskaranın mavi renkte olması da çok güzel bir ayrıntı. 

 

jason wu for lancome 6

Sizi bilmiyorum ama benim favorim Lancome Color Design Infinite Luminous farın Timeless Taupe rengi. Koleksiyon New York moda haftası sırasında satışa çıkacak ama söylenenlere göre bu, Jason Wu ile Lancome arasındaki tek işbirliği olmayacak. Daha kapsamlı ve (umuyorum ki) burada da satın alabileceğimiz koleksiyonlar olacak. İşte o zaman ben,  bütün standı eve taşımayı düşünüyorum 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jason Wu ve Lancome” üzerine bir düşünce

  • 04 Eylül 2013 tarihinde, saat 11:22
    Kalıcı bağlantı

    Jason Wu ‘nun koleksiyonlarında ne kadar titiz oldugunu biliyorum. Bu ürünlerde de bir o kadar özenli davrandığını düşünürsek inanılmaz şeyler ortaya çıkmiş demektir. Çok heyecanlandım <3 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir