Hakkımda

Neden blog yazarlığı?

Günlerden bir gün birbirinden çok farklı hayatlar yaşayan 3 makyaj sevdalısı bir şekilde bir araya gelir.. Günler, haftalar, aylar süren makyaj geyiklerinden sonra blog açmaya karar verirler.. İçlerinden Karamel kararsızdır, Siyaha Sevdalı bu işi çok istemektedir ve Marjo tabii ki dünden razıdır! Acemi olduklarından maceralarına Blogspot’tan atılırlar. Zaman içinde Siyaha Sevdalı işine ve kendi hayatına daha çok zaman ayırmak için blog aleminden zengin kalkışı yapar! Karamel ile Marjo da birkaç kere kapatsak mı acaba diye düşünür ama yazmadan duramayacaklarını anlarlar. Maceralarına WordPress’te devam etmeye karar verirler, ki bu bile onlar için bir macera sayılır!

Blog politikası, içerik ve ürün yorumları

Bu blog, şahsım tarafından yazılan ve düzenlenen kişisel bir blog olup, sorularınız ve önerileriniz için adresim MarjoOnMakeup (at) Gmail (dot) com’dur.

Bu blogda yazılan yazılar tamamen kendi deneyimlerime dayanmaktadır. Herkesin farklı olduğu düşünülürse, aynı ürünlerle farklı sonuçlar elde etmeniz normaldir. O nedenle burada yer alan ürünleri kullanmanız kendi takdirinize kalmıştır.

Kendi çektiğim bütün fotoğrafların büyük ve detaylı versiyonları bulunmaktadır, büyük halini görmek istediğiniz fotoğrafın üstüne tıklamanız yeterlidir.

Bu politika 21 Temmuz 2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bu blog, tarafından yazılan ve düzenlenen kişisel bir blogdur. Blog hakkındaki sorularınız için lütfen yandaki e-posta adresini veya İletişim sayfasındaki formu kullanın.

For English:

This policy is valid from 21 July 2010

This blog is a personal blog written and edited by me. For questions about this blog, please contact  MarjoOnMakeUp At gmail Dot com.

This blog accepts forms of cash advertising, sponsorship, paid insertions or other forms of compensation.

The compensation received will never influence the content, topics or posts made in this blog. All advertising is in the form of advertisements generated by a third party ad network. Those advertisements will be identified as paid advertisements.

The owner(s) of this blog is not compensated to provide opinion on products, services, websites and various other topics. The views and opinions expressed on this blog are purely the blog owners. If we claim or appear to be experts on a certain topic or product or service area, we will only endorse products or services that we believe, based on our expertise, are worthy of such endorsement. Any product claim, statistic, quote or other representation about a product or service should be verified with the manufacturer or provider.

This blog does not contain any content which might present a conflict of interest.

To get your own policy, go to http://www.disclosurepolicy.org